תחומי פעילות
 
 שירותי החברה
 

מכונות לתעשייה

 
חברת ידע – פיקוד ובקרה בע"מ הוקמה לפני לא מעט שנים ומאז, מספקת לכם מגוון אפשרויות רובוטיקה לכל סוגי התעשיות – ממסועים ועד רובוטים. כיום, מדובר באחת מחברות רובוטיקה בישראל המובילות ביותר. הפתרונות שלנו איכותיים ביותר ומשמשים לא מעט מפעלים באזור חיפה והצפון. עיקר ההתמחות שלנו היא מכונות לתעשייה וכן אוטומציה תעשייתית. זאת מאחר שמכונות תעשייתיות תפסו בשנים האחרונות נתח רחב משוק הייצור והתעשייה בישראל. 
 

אוטומציה תעשייתית

 
אוטומציה תעשייתית היא אחת מתחומי ההתמחות שלנו, ואנו גאים להעסיק צוות גדול של מומחים בתחום – החל ממהנדסים, אנשי פיתוח עוד. חברתנו ממוקמת בקרית אתא ומעניקה שירות ללקוחות ומפעלים באיזור חיפה, הקריות והאיזור. אתם מוזמנים לעיין כאן באתר לקרוא המלצות, על הקריירה שלנו, על הפתרונות שאנו מציעים וליצור קשר. ידע – פיקוד ובקרה – הפתח שלך לעולם הקדמה והרובוטיקה. 
 

בקרים מתוכנתים

לחברת ידע פיקוד ובקרה היכולת לפתח תוכנות, לתחזק מגוון רחב של בקרים מתוכנתים הנפוצים בתעשייה , שליטה בבקרים כגון : SIEMENS, ALEN BRADLY, OMRON, UNITRONICS  KOYO, A.B.B., GOLD, AEG,  ועוד רבים.

למהנדסי החברה את היכולת להטמיע בכל מפעל ומתקן את המערכת המוכרת בשטח , לבחור ללקוח בקר אשר ייתן את התמורה המרבית ללקוח ולשלב מערכות הכוללות מגוון בקרים.

 

תוכנות H.M.I.

תוכנות H.M.I.  המשלבות בקר תהליך ,מערכת בקרה ורישום ממוחשב המאפשרים למהנדסי החברה לשפר את הפיקוח והשליטה על מתקנים ומכונות,  היכולת לשלב תוכנת H.M.I. קנויה עם אפליקציות ותוספות ייחודיות אשר מפותחות ע"י מהנדסי התוכנה של ידע  מאפשרת ללקוח את היכולת להתאים מערכת קיימת לצרכיו הייחודיים.
 

בקרת רצפת ייצור

תוכנות ייחודיות לבקרה ושליטה על רצפת הייצור, הכנת דוחות פעולה יומיים מעבר נתונים ממחשב שרת המפעל אל רצפת הייצור , ניתוח סטיות תקן , זיהוי סטיות בהפעלת מערך הייצור.

 

פיתוח אפליקציות מחשב

מהנדסי התוכנה של ידע מאפשרים ללקוח להתאים תוכנות ואפליקציות מבוקרות מחשב לצורכי המפעל, פיתוח תוכנות PC   ושילובן ברצפת הייצור אשר יאפשרו התאמת אפליקצית המחשב לצורכי הלקוח.

 

לוחות פיקוד ובקרה-

בניית לוחות חשמל ולוחות בקרה למתקנים , למכונות ותהליכים תעשייתיים בהתאם לתקנים התעשייתיים תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה.

 

כיול מתקנים

ביצוע בדיקות כיול למכשירים ולציוד על ידי מכשירים מכוילים לפי תקן ISO 9001:2000.

 

אחזקה

אחזקת מפעלים , מתקנים ומכונות תוך בדיקה ממצה ושילוב בין מצבם המכני , פנאומטי, חשמלי ואלקטרוני של המערכות , ניתוח בעיות בראיה רחבה כוללת של פעולת המתקן.
 

טיפול מונע

ימי טיפול יזומים ואחזקה מונעת של המערכות, איתור נקודות תורפה , שיפור וייעול פעולת המערכת.

בדיקת כרטיסים ומתקנים בשטח – בדיקות של כרטיסים אלקטרוניים , זיהוי תקלות עד רמת רכיב תוך ניתוח פעולת הכרטיס.

תיקון כרטיסים אלקטרוניים במעבדה- חיבור והדמיית פעולת הכרטיס, חיבור הכרטיסים האלקטרוניים במעבדת החברה , זיהוי תקלות במערכות אלקטרוניות.
 

שרות S.O.S

מענה טלפוני 24 שעות ביממה , הענות לקריאות חירום במערך הבקרה של הלקוח במשך כל שעות היממה.